Didim için...

Kaliteli yapılar oluşturmak ve yaşadığımız şehre katkı sağlamak en önemli görevimiz

Sizler için...

Hayalini kurduğunuz ve yaşamak istediğiniz modern ve konforlu yapılar oluşturuyoruz.

Ulaş Yapı ailesi olarak, 2010 yılından bu yana faaliyetlerimizde sürekli gelişim ve modernizm felsefelerini benimseyerek Didim’in en değerli bölgelerinde hayalleri gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana yeniliklere uyum sağlayarak en iyisine ulaşmayı hedefliyoruz. Dünden bugüne inşaat sektöründe edindiğimiz bilgi birikimimiz ve deneyimlerimiz ile sektörün en iyileri arasında yer alıyor, trendleri belirliyoruz. 30 yıllık birikimimiz ile birincil gayemiz ise müşterilerimizin memnuniyetidir.

Müşterilerimize, sadece iyi ve sağlam yapıyla inşa edilmiş bir ev değil, kaliteli ve değerli yaşam sürebilecekleri alanlar ve karlı yatırım fırsatları sunuyoruz. Bugün, yalnızca yurt içi yatırımcılarını değil, yurt dışından da binlerce yatırımcıyı projelerimize dahil etmeyi başarıyoruz.

Son olarak diyoruz ki, 30 yıllık geçmişimizle gelen deneyim, GÜVENDİR. Mutlu yuvalarında gönül rahatlığıyla yaşayan her aile, HUZURDUR. Her defasında daha da farklılaştırdığımız mimarimiz, MODERNDİR. Ulaş Yapı’ya güven, Ulaş Yapı’da huzur bul. Ulaş Yapı, Modernizmin Mimarı’dır!

Şirketimizin ana prensipleri:

  • Müşterilerimize, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve taşeronlarımıza karşı açık ve dürüst davranmak
  • Kısa sürede bitirilmesi gereken, kaliteli yapıları optimal fiyatlar ile müşteri talebi ve memnuniyetini ilke edinerek, istenildiğinde projelendirme safhasında da katkı koyarak tamamlayıp teslim etmek,
  • Çağdaş tekniğe uygun, mühendislik bilgisi ve emeği ile projeleri gerçekleştirmek, insan kaynağımızı güçlendirerek, yönetimde söz sahibi olmalarını sağlamaktır.
Ulaş Yapı Tanıtım Videosu